#

hakkımızda

01

profesyonel ekip

sınırsız hizmet

#

Kalite asla tesadüf değildir.

Markalarınızın ihtiyaçlarına teknoloji ve yaratıcılığı birleştiren dinamik ekibimizle cevap veriyoruz. Zoru başarıyoruz, fark yaratıyoruz sizleri teknoloji çağında bir adım daha öne geçirmek için teknoloji tasarım ekibimizle birlikte pazarlama sektöründe uzman danışmanlarımız ile markanızın değerine değer katıyoruz. Değişen dünyanın değişen dinamiklerine uyum sağlamak, başarıyı getirir felsefesi ile geçmişte kim olduğunuza değil gelecekte kim olacağınıza bakmalısınız.

02

Biz Kimiz?

Misyonumuz & Vizyonumuz

Piyasaya ilk çıktığı günden beri, en çok güvenilir kuruluş ibaresine sahip olmak için çaba sarf eden DEKAPAR YAZILIM; kısa zamanda tanınarak referanslarını bir bir arttırmaya devam etmektedir. Web tasarım sektörüne giriş yapan DEKAPAR YAZILIM, kısa zamanda büyük mesafeler almıştır. Müşteri hizmetini ve güvenilirlik ilkesini ön planda tutan DEKAPAR YAZILIM geleceğe emin adımlarla yürümekte ve web tasarım ve IT sektöründe bilinen bir firma olabilmek için sağlam adımlarla yol almaktadır. Yaptığı işlerde titizlik ile kaliteye önem veren şirketimiz bünyesinde kendi alanlarında profesyonel personeller bulunmaktadır. Firmamız, Asp.Net, C#, MVC, Angular , jQuery, SQL gibi programlama dillerinde geliştirme yaparak, kendi sektöründe öncü bir kurum olmak için güvenilirlik ilkesini görev edinerek yaptığı tüm projeleri eksiksiz yerine getirmektedir. Yurtiçinde güvenilir kuruluşlar ile çalışan DEKAPAR YAZILIM müşterilerinin hosting ihtiyaçlarına sorunsuz olarak yanıt vermektedir. Firmamız, günümüz teknolojisini iyi kullanarak rakiplerinin önüne geçmeye, sorun yaşatmadan gereksiz iş kaybının ve motivasyon bozukluğunun engellenmesine çalışmaktadır. DEKAPAR YAZILIM, gün içinde etkin desteği, esnek ücretleri ve uygun koşulları ile Web Tasarım sektöründe ileriye doğru yol almaya devam etmektedir.Misyonumuz :


Her zaman güvenilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, isteklere yönelik çözümler üreten, kaliteye önem veren sektöründe ilerici bir kurum olmaktır.


Vizyonumuz :


Uluslararası platformlarda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş, yeniliklere öncülük eden, tüm beklentileri karşılayan ve müşterilerine güven veren bir işletme olmak.